ÜYE OLARAK KABUL EDİLDİĞİM TAKDİRDE AŞAĞIDA BELİRTİLEN HUSUSLARI KABUL EDİYORUM.

1.  WELIVE COMPANY BAĞIMSIZ ÜYESİYİM.

2. KENDİ ADIMA BİREYSEL HAREKET EDİYORUM VE 18 YAŞIN ÜZERİNDEYİM.

3. TÜKETİCİ ÜRÜNLERİNİ SATMA İŞİNDE BAĞIMSIZ OLARAK ÇALIŞIYORUM. HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN WELIVE COMPANY BİR ÇALIŞANI VEYA TEMSİLCİSİ DEĞİLİM. ALACAĞIM ÜCRETİN ( YAPACAĞIM SATIŞLAR KARŞILIĞI HAK EDECEĞİM SATIŞ PRİMİNİN ) ÇALIŞMA SAATİME VE ŞANS UNSURUNA DEĞİL, SATIŞA VE EKİP PERFORMANSIMA BAĞLI OLDUĞUNU VE ALACAĞIM ÜCRET İLE İLGİLİ STOPAJ DAHİL OLMAK ÜZERE HER TÜRLÜ VERGİLERİN TARAFIMA AİT OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM.

4. TÜM ÜRÜN ALIMLARINI SİPARİŞLERLE BİRLİKTE EĞER VARSA VERGİ DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ KARTI İLE VEYA ŞİRKET HESABINA BANKA HAVALESİ ŞEKLİNDE ÖDEYECEĞİM.

5. ÜYE VE WELIVE COMPANY ARASINDA ÇIKABİLECEK HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIKLARDA, T.C. KANUNLARININ GEÇERLİ OLDUĞUNU VE İSTANBUL MAHKEMELERİNİN SELAHİYETLİ OLDUĞUNU ŞİMDİDEN KABUL EDİYORUM.

6. WELIVE COMPANY; TÜM ÜRÜNLERİ İÇİN FİYAT, PRİM, KAZANÇ, MARKETİNG VB. KONULARDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI SAKLIDIR.

7. BAĞIMSIZ ÜYELER PRİMLERİNİ ŞİRKET İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA MEVCUT MARKETİNG SİSTEMİNE GÖRE ALACAKLARDIR.

8. ÜRÜNLERİN KATOLOG FİYATI HAKKINDA DEĞİŞİKLİK YAPAN ÜYENİN, ÜYELİĞİ; BU EYLEMİN  İSPATI HALİNDE İPTAL EDİLİR.

9. PRİMLER ÇALIŞILAN AYIN SON İŞ GÜNÜNÜ TAKİP EDEN AYIN 20-25’ İ ARASINDA ÖDENİR.

10. 400,00 TL ÜZERİNDEKİ SATIŞLARDA KARGO BEDELİ WELIVE COMPANY TARAFINDAN KARŞILANIR.

11. WELIVE COMPANY ÜYE OLARAK İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANIRKEN, BU İNDİRİM ORANLARI WELIVE COMPANY NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ İÇERİSİNDE KENDİ OLUŞTURDUĞU KARİYERLE ADLANDIRILIR.

12. BU KARİYERLER; %21 (Girişimci), %27(Lider), %33(Direktör) ORANINDADIR. VERİLEN BU KARİYERLER  HERHANGİ BİR UNVAN, YETKİ, TEMSİL HAKKI DEĞİLDİR. ÜYELERİN YAPTIKLARI HER TÜRLÜ HUKUKİ İŞLEM VE HUKUKİ FİİL, SÖZ, DAVRANIŞ SADECE O ÜYENİN ŞAHİ GÖRÜŞÜ VE EYLEMİ OLUP HİÇ BİR ŞEKİLDE WELIVE COMPANY BAĞLAMAZ. EYLEM VE İŞLEMLERDEN DOĞACAK HER TÜRLÜ İDARİ, HUKUKİ VE CEZAİ SORUMLULUK O ÜYEYE AİTTİR. BU EYLEM VE İŞLEMLER SEBEBİYLE WELIVE COMPANY HER HANGİ BİR ŞEKİLDE ZARAR GÖRÜRSE, BU ZARARI YASAL FAİZİYLE BİRLİKTE O ÜYEDEN RUCÜEN TAHSİL ETME HAKKINA SAHİPTİR.

13. ÜYE OLAN ŞAHISLAR, WELIVE COMPANY'DEN İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANAN KİŞİLER OLDUĞUNDAN, İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELİĞİNİ İPTAL ETTİREBİLİRLER. BUNUN İÇİN İSE KENDİSİNE HİÇBİR BEDEL ÖDENMEZ.

14. ÜYELER KENDİLERİNE YENİ ÜYELER OLUŞTURMASI SONUCUNDA AY İÇERİSİNDEKİ ÜYE YAPMA / ÇALIŞTIRMA PERFORMANSLARINA GÖRE PRİM KAZANIRLAR. AKTİFLİK ŞARTINI YERİNE GETİRMEYEN ÜYELER OLUŞTURDUKLARI EKİPTEN HİÇBİR SURETTE PRİM KAZANAMAZLAR.

15. BİR ÜYENİN AKTİF OLABİLMESİ İÇİN BULUNDUĞU İKİ AY İÇERİSİNDE 150 TL YANİ 2 PUANLIK ALIŞVERİŞ YAPMASI GEREKMEKTEDİR. 1 PUAN 75 TL DEĞERİNDEDİR.

16. WELIVE COMPANY'E ÜYE OLARAK BAĞLANILDIĞINDA FARKLI KARİYERLERE GELİNMİŞ OLSA BİLE ÜYELER KENDİ SEMİNER VE TOPLANTILARINI BİZZAT YAPMAK ZORUNDADIR. WELIVE COMPANY KENDİSİ DÜZENLEMİŞ OLDUĞU SEMİNERLERDE ÜYELER HANGİ KARİYERLERDE OLURSA OLSUNLAR SEMİNER ÜCRETİ ÖDEMEDEN SEMİNERLERDEN YARARLANABİLİRLER. WELIVE COMPANY HANGİ KARİYERDE OLURSA OLSUN HİÇBİR ÜYESİNE EĞİTİM, SEMİNER YAPMALARINDAN DOLAYI AYRICA ÜCRET ÖDEMEZ.

17.ÜYE NUMARASI İLE GİRİŞİ YAPILAN SİPARİŞİMDE BELİRTMİŞ OLDUĞUM UNVAN VE T.C. KİMLİK NUMARASININ DOĞRULUĞUNU BEYAN EDERİM. HERHANGİ BİR YANLIŞ BEYAN HALİNDE WELIVE COMPANY  SORUMLU DEĞİLDİR.SORUMLULUK BANA AİTTİR.

18. ÜYE OLDUĞUM TAKDİRDE WELIVE COMPANY'DEN, BİLGİLENDİRME AMAÇLI HER TÜRLÜ SMS, E-MAİL YA DA FAX GİBİ İLETİŞİM ARAÇLARIYLA GELEN BİLDİRMLERİ KABUL EDERİM. KİŞİSEL VERİLERİMİN İŞLENMESİNİ, SAKLANMASINI VE GEREKLİ KİŞİ YADA KURUMLARLA PAYLAŞILMASINI KABUL EDİYORUM VE RIZAM VARDIR.

19. EŞİMİN YADA AYNI SOYİSMİ TAŞIYAN ÇOCUKLARIMIN (ANNE/BABAMIN), AYNI/BENZER ÜRÜN ÜRETEN HERHANGİ BİR NET WORK SİSTEMİNE SAHİP GERÇEK VEYA TÜZEL KİŞİLİĞE HAİZ   ŞİRKETE   BAŞKA BİR SPONSORA ÜYE OLMADIKLARINI BEYAN EDER, BEYANIMIN AKSİ DURUMDA OLMASI HALİNDE İSE KURMUŞ OLDUĞUM EKİBİM İLE BİRLİKTE DÜZELTMENİN YAPILARAK, UYGULANMASINI KABUL EDERİM.

20. WELIVE COMPANY BAĞIMSIZ ÜYE/MÜŞTERİSİ, SOSYAL MEDYA E-TİCARET SİTELERİNDE YADA FARKLI MECRALARDA SATIŞ YAPMAK İSTERSE, İŞBU SÖZLEŞMENİN İMZALANMASINI MÜTEAKİP “WELIVE E-TİCARET SATIŞ ONAY BELGESİ” ALDIKTAN SONRA WELIVE COMPANY ÜRÜNLERİNİN SATIŞININ BURADA BELİRLENEN HÜKÜMLER ÇERÇEVESİNDE YAPABİLİR. ÜYE BU SATIŞLARI WELIVE COMPANY’NİN BELİRLEDİĞİ KATALOG/PERAKENDE FİYATLARINDAN YAPMAK ZORUNDADIR. ÜYE, WELIVE COMPANY ÜRÜNLERİNİ PERAKENDE OLARAK KATALOG FİYATI ÜZERİNDEN SATMAK ZORUNDADIR. ÜYE, WELIVE COMPANY’NİN KATALOG FİYATLARI HARİCİNDE FARKLI BİR FİYATA SATAMAZ VE İNDİRİM, PROMOSYON, KAMPANYA UYGULAYAMAZ ÜYE WELIVE COMPANY ŞİRKETİNİN BELİRLEDİĞİ KATOLOG SATIŞ FİYATINDA HER HANGİ BİR İSKONTO/İNDİRİM YAPMAK İSTEDİĞİNDE YA DA PROMOSYON/KAMPANYA İLE İLGİLİ BİR UYGULAMA YAPMAK İSTEDİĞİNDE  ŞİRKETİMİZE BUNU YAZILI OLARAK BİLDİRMEK VE ŞİRKETİMİZCE UYGUN GÖRÜLDÜĞÜ TAKDİRDE, ŞİRKETİN BELİRLEDİĞİ İSKONTO ORANI ÜZERİNDEN SATIŞ YAPMAK ZORUNDADIR.  ÜYENİN TÜM BU KURALLARA AYKIRI OLARAK KENDİ İNİSİYATİFİYLE İNDİRİM, KAMPANYA VE PROMOSYON UYGULADIĞI TESPİT EDİLMESİ DURUMUNDA WELIVE COMPANY İLE OLAN ÜYELİK SÖZLEŞMESİ TEK TARAFLI OLARAK FESH EDİLECEĞİ GİBİ DİĞER ÜYE/MÜŞTERİLERİN HAKLARINI KORUMA ADINA ŞİRKETİMİZ YASAL HAKLARINI SAKLI TUTACAKTIR.

21.. ÜYE, E-TİCARET SİTELERİNDE, WELIVE COMPANY’DEN BİR ÖNCEKİ AY ALMIŞ OLDUĞU ÜRÜNLERİN %20’SİNDEN FAZLASINI SATAMAYACAKTIR.

22. ÜYENİN ÜYELİK SÖZLEŞMESİ MADDELERİNDE BELİRTİLEN KURALLARI UYGULAMASI DURUMUNDA BAĞIMSIZ ÜYE TARAFINDAN YAPILAN HER TÜRLÜ SATIŞTA (E-TİCARET KANALLARI DÂHİL), TÜKETİCİYE HER ŞEKİLDE ÜRÜN VE HİZMET DESTEĞİ SAĞLANACAKTIR.

23. ÜYE TARAFINDAN E-TİCARET ORTAMLARINDA YAPILACAK SATIŞLARDA, SON KULLANIM TARİHİNE ALTI (6) AYDAN AZ KALAN HİÇBİR ÜRÜN SATILMAYACAKTIR.

24. E-TİCARET SİTELERİNDE YAPILACAK OLAN SATIŞLARDA, ÜRÜNE AİT; KULLANIM TALİMATI, SAĞLIK VE GÜVENLİK UYARILARINA İLİŞKİN TÜM AÇIKLAMALAR DETAYLI OLARAK YAPILACAKTIR. BU ŞARTLARI TAŞIMAYAN HİÇBİR ÜRÜN BURALARDA SATILAMAYACAKTIR. AYRICA ÜYELER, İNTERNET ÜZERİNDEN YAPACAKLARI SATIŞLARI ANCAK  “WELIVE COMPANY E-TİCARET SATIŞ ONAY BELGESİ” ALDIKTAN SONRA YAPABİLECEKLERDİR. AKSİ TAKDİRDE TÜM SORUMLULUK İLGİLİ KİŞİDE (ÜYEDE) OLACAKTIR.

25. E-TİCARET SİTELERİ ÜZERİNDE YAPILAN SATIŞLARDA, WELIVE COMPANY’NİN SAĞLAMIŞ OLDUĞU HERHANGİ BİR, İADE- DEĞİŞİM (ÜRÜN İLE İLGİLİ YAŞANAN SORUNLARDA) GARANTİSİ YOKTUR. ŞİRKETİMİZİN MUHATABI ŞİRKETİMİZE ÜYELİĞİ BULUNAN ÜYE/MÜŞTERİSİDİR. BU ŞEKİLDE YAPILAN TÜM SATIŞLARIN SORUMLULUĞU ÜYEYE AİTTİR.

26. E-TİCARET SİTELERİNDE, SOSYAL MEDYA PLATFORMLARINDA, FARKLI MECRALARDA, WELIVE COMPANY’NİN SATIŞ VE FİYAT POLİTİKASININ DIŞINDAN SATIŞ YAPAN BİR KİŞİ, HESAP VE ÜYE TESPİT EDERSE, BU DURUMU GECİKMEDEN WELIVE COMPANY’YE BİLDİRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

27. E-TİCARET SİTELERİ TARAFINDAN BAŞLATILAN KAMPANYA VE İNDİRİMLERE WELIVE COMPANY ÜRÜNLERİ HİÇBİR ŞEKİLDE DÂHİL EDİLEMEZ. BAĞIMSIZ ÜYENİN İSTEĞİ DIŞINDA YAPILAN KAMPANYALAR VE E-TİCARET SİTELERİ TARAFINDAN YAPILAN KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEK OLUP, BU DURUMDA BAĞIMSIZ ÜYE, MAĞAZASINI VE WELIVE COMPANY ÜRÜNLERİNİN SATIŞINI KAPATACAĞINI KABUL, BEYAN VE TAAHHÜT EDER.

28. ÜYE, E-TİCARET SİTELERİNDE BULUNAN MAĞAZALARINDA ELDEN, ŞAHSINA AİT WEB SİTESİNDE VE SOSYAL MEDYA PLATFORMLARINDA FARKLI BİR NETWORK MARKETİNG ÜRÜNLERİNİ VE FARKLI BİR MARKANIN MUADİL ÜRÜNLERİNİ SATAMAZ, REKLÂMINI YAPAMAZ.

29. SİSTEMİMİZ ÜZERİNDE %33 (DİREKTÖR) KARİYERİNDE İSE AYNI İŞ KOLU OLMASI NEDENİ İLE FARKLI BİR NETWORK MARKETİNG FİRMASINDA ÜYELİK KAYDI BULUNAMAZ. AKSİ DAVRANIŞININ TESPİTİ HALİNDE ÜYELİĞİ FESİH EDİLİR.

30.WELIVE COMPANY ÜRÜNLERİNİN TAMAMI BARKODLU OLUP, ÜRETİM ZİNCİRİNDEN SON KULLANICIYA KADAR TAKİP EDİLMEKTE OLDUĞUNDAN, HER HANGİ BİR ÜRÜNÜN E-TİCARET SİTELERİNDE BU KURALLARA AYKIRI OLARAK SATILDIĞININ TESPİT EDİLMESİ HALİNDE, BU ÜRÜNÜ WELIVE COMPANY ŞİRKETİNDEN İLK OLARAK TEDARİK EDEN KİŞİNİN WELIVE COMPANY İLE OLAN ÜYELİK SÖZLEŞMESİ TEK TARAFLI OLARAK FESH EDİLECEKTİR.

31. ÜYESİ OLDUĞUM/OLMAK İÇİN BAŞVURDUĞUM WELIVE COMPANY ŞİRKETİNİN, SATIŞ POLİTİKASI GEREĞİ ÜRETTİĞİ ÜRÜNLERİNİN KULLANIMININ ANLATIMA DAYALI OLMASI VE MARKA KORUMA STRATEJİ SEBEBİYLE, ŞİRKET ÜYESİ OLMAYAN HİÇBİR KİŞİYE ÜRÜN TEMİNİ YAPMADIĞINI, ÜRÜNLERİN SATIŞININ, ŞİRKETİN BELİRLEMİŞ OLDUĞU ÜYE SATIŞ FİYATI İLE YAPILMASININ GEREKLİ OLDUĞUNU, AKSİ DAVRANIŞLARIN 6102 SAYILI TÜRKİYE TİCARET KANUNU’NUN 54 VE DEVAM EDEN MADDELERİNE GÖRE HAKSIZ REKABET FİİLİ KAPSAMINDA OLDUĞUNU BİLİYORUM.

32. RESMİ WEB SİTEMİZ OLAN “ www.welivecompany.com. “ADRESİ DIŞINDA, SOSYAL MEDYADAN VE DİĞER SATIŞ PLATFORMLARINDAN (FACEBOOK, İNSTAGRAM, LETGO, GİTTİ GİDİYOR, N11, HEPSİ BURADA, TRENDYOL VB.) TEMİN EDİLEN ÜRÜNLERİMİZ İÇİN, ŞİRKETİMİZİN SAĞLAMIŞ OLDUĞU HERHANGİ BİR İADE-DEĞİŞİM GARANTİSİ YOKTUR.

33. WELIVE COMPANY ÜRÜNLERİNİN, WELIVE COMPANY ŞİRKETİNİN RESMİ WEB SİTESİNDEKİ YAYIMLANAN HUSUSLAR DIŞINDA VE AYRICA  İLGİLİ BAKANLIKLARIN YAYINLADIKL​ARI TALİMATLARI VE YÖNERGELERİ VE HER TÜRLÜ MEVZUAT DIŞINDA REKLAMINI VE TANITIMINI YAPMAYACAĞIMI KABUL VE TAAHHÜT EDİYORUM.

 

   * 6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNUNUN 10. MADDESİ İLE AYDINLATMA YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜN YERİNE GETİRİLMESİNDE UYULACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA TEBLİĞ KAPSAMINDA VERİ SORUMLUSU SIFATIYLA WELIVE COMPANY TARAFINDAN HAZIRLANAN ÜYE AYDINLATMA METNİ’Nİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

     * ÜYE AÇIK RIZA METNİNİ ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ. 

    WELIVE COMPANY ŞİRKETİNE  ÜYE/MÜŞTERİ OLDUKTAN SONRA BU TÜRLÜ SATIŞLARI YAPMAYACAĞIMA,  BU TAAHHÜDÜME AYKIRI HAREKET ETTİĞİM  ŞİRKET TARAFINDAN TESPİT EDİLDİĞİNDE ŞİRKET KAYITLARINI DELİL OLARAK KABUL ETTİĞİMİ VE HAKKIMDA AÇILACAK TÜM YASAL DAVALARI ŞİMDİDEN KABUL ETTİĞİMİ, ÜYELİK BAŞVURUMU ŞİRKET İLKELERİ HAKKINDA VE BU KONULARDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLARAK VE TAMAMEN KENDİ ÖZGÜR İRADEMLE YAPTIĞIMI  BEYAN, KABUL VE TAAHHÜT  EDERİM.